„biztosan nem lehet ártalmas az, ami természetes”, illetve hogy
„már régen is használták, nincs leírva, hogy gondot okozott volna, tehát biztonságos”. Ezeket a tévhiteteket rögtön szeretném is eloszlatni.
Azt, hogy valamit régen is használtunk, és nincs róla klinikai adat, azt a fitoterápia kockázatként értékeli, hiszen a hosszan kialakuló hatásokat is figyelembe kell venni, melyeket nem azonnal produkál egy gyógynövény, hanem évekkel később, a szervezetben felhalmozódva fog problémát kelteni.
Attól még, hogy valami természetes, lehet ellenjavallata és -többek között- bizonyos fiziológiás állapotoktól függően, veszélyes is lehet. Bizonyos növények, pillanatok alatt képesek belenyúlni biokémiai folyamatokba, akár egy gyógyszer hatását is megváltoztathatják. Növelhetik és csökkenthetik is bizonyos gyógyszerek hatóanyagainak koncentrációját a vérben, melynek akár súlyos következményei is lehetnek! (Egy pohár grapefruitlé is képes erre!) Ezért ha valaki már gyógyszert szed, minden esetben, új, természetes készítmény bevezetése előtt, ellenőrizni kell a lehetséges kölcsönhatásokat!
8 olyan gyógynövény van, melyek használatát potenciálisan veszélyesnek tekintjük sebészeti beavatkozások előtt. Az egyik ilyen, – bármily meglepő- a fokhagymából készült táplálékkiegészítők.
A leginkább veszélyeztetett állapotok a lehetséges mellékhatások tekintetében: várandósok, kisgyermekek, időskorúak, különböző allergiákban szenvedők, fiziológiás legyengült állapotok, tartós gyógyszert fogyasztók. Ilyen esetekben kiemelten fontos a hiteles forrásból való tájékozódás! (Ez nem az internetet jelenti, hanem szakember felkeresését!)
A fentiek mellett természetesen az is elmondható, hogy a legtöbb természetes forrásból származó gyógynövény, valamint a belőle készült készítmények, nagy eredményekkel használhatóak a prevenció különböző szintjein,-amennyiben ismerjük a határokat!